top of page
passap_logo.jpg
IMG_20200926_183829.jpg

Elektronik 6000

En son elektronik teknoloji sayesinde, PASSAP ELEKTRONİK 6000 yalnızca çok yönlü ve çeşitli yetenekleri olan bir makina olmayıp örgü örmeyi de çok kolaylaştırmıştır. Ne örmek istediğinize karar verin. PASSAP ELEKTRONİK 6000 size bazı basit sorular sorduktan sonra, eşsiz bilgisayar ekranı ile size adım adım ne yapmanız gerektiğinı gösterecektir. Sonuç her zaman kusursuz bir örgü ve örgü örmek her zamankinden daha zevkli. 

e8000.png

Elektronik 8000

İnce örgüleriniz için 8 numara bilgisayarlı küçük sanayi örgü makinesi. 120 cm eninde ve her iki yatağı bilgisayarla desen yapabilen PASSAP E8812 VH’ni çalıştıran motor ve merdanesine elektronik olarak kumanda edilir. Ayrıca creation 8 desen programı ile istenilen desen kişisel bilgisayarda çizilip makinede ördürülebilir. 

asdsadsad.jpg

DUOMATİC 80

DUOMATİC 80 örgü makinası hayalinizdeki örgüleri yaratmanızı sağlar. Makinayı çalıştırdığınızda, hemen hemen sınırsız bir örgü dünyası karşınıza çıkar. Birbirinden güzel desenler ve çeşitli yünler ile kenarlı ajurlu bir bebek battaniyesinden, şık bir elbiseye kadar bir çok örgüyü, DUOMATİC 80 ile elde edebilirsiniz. Ne isterseniz, düz örgü, ters örgü kombinasyonları jakar örgü, dolamalı, kabartmalı ve  intarsia örgüler için DUOMATİC 80 idealdir. 

bottom of page